Tilsette

Ta gjerne kontakt med våre tilsette:

Agnete Sivertsen
Stilling:
Styrar Hardanger folkemuseum og Agatunet
Telefon:
47 47 98 81 / 95 93 46 98
Epost:
agnete.sivertsen@hvm.museum.no
Anne Lise Brask Eriksen
Stilling:
Arkitekt/bygningsvernkonsulent
Telefon:
47 47 98 87 / 99 29 65 08
Epost:
anne.lise.brask.eriksen@hvm.museum.no
Frank Rolland
Stilling:
Fylkesmusikar / Arkivar Hardanger folkemusikksamling
Telefon:
47 47 98 91 / 90 63 25 56
Epost:
frank.henrik.rolland@hvm.museum.no
Gunnar Kjerland
Stilling:
Handverkar
Telefon:
97 02 07 67 / 41 36 66 74 / 47 47 98 86
Epost:
gunnar.kjerland@hvm.museum.no
Helena Kjepso
Stilling:
Formidlingsleiar
Telefon:
47 47 98 88 / 41 36 16 55
Epost:
helena.kjepso@hvm.museum.no
Håkon Brattespe
Stilling:
Arkivar
Telefon:
47 47 98 82
Epost:
hakon.brattespe@hvm.museum.no
Monica Kjærsten Tveit
Stilling:
Resepsjonist, Vertskap
Telefon:
47 47 98 84
Epost:
monica.kjarsten.tveit@hvm.museum.no
Randi Bårtvedt
Stilling:
Direktør
Telefon:
97710397
Epost:
randi.bartvedt@hvm.museum.no
Torfinn Hus
Stilling:
Handverkar
Telefon:
47 47 98 86 / 91 19 60 21
Epost:
torfinn.kinsarvik.hus@hvm.museum.no
Torill Måkestad
Stilling:
Reinhaldar og tekstilansvarleg
Telefon:
47 47 98 86
Epost:
torill.stolheim.makestad@hvm.museum.no